Оренда автобуса для весілля Івано-Франківськ

На весілля завжди приходить багато гостей - це і рідні з боку нареченого і нареченої, численні друзі та колеги по роботі. Перед молодятами постає питання, яким чином всіх запрошених доставити в ЗАГС і ресторан, а після закінчення свята забезпечити їм комфортне повернення додому. Навряд чи гостям захочеться їхати на громадському транспорті. А якщо весілля заплановано святкувати за містом, то це і зовсім буде проблематично.
Звичайно, можна скористатися послугами таксі. Але, по-перше - це дуже дорого, а по-друге - потрібно багато машин, щоб доставити всіх запрошених, хтось може запізнитися, комусь доведеться довго чекати автомобіль. Гостей на весілля потрібно доставляти централізовано, щоб ніхто не нервував, не очікував один одного. Кращим варіантом стане оренда автобуса для весілля, особливо якщо молодятами запланована ще й поїздка по місту. На спеціальному весільному автобусі можна без проблем доставити всіх гостей в ЗАГС, покататися по місту, а потім поїхати в ресторан. До того ж це набагато дешевше, ніж користуватися послугами таксі.
Важлива роль відводиться і водієві транспортного засобу, оренда автобуса не повинна доставляти проблем ні гостям, ні молодятам. Водій весільного автобуса повинен бути ввічливим і доброзичливим, відмінно знати місто і вміти вибрати найбільш вдалий маршрут руху.
Перевезення гостей на весіллі - справа відповідальна. Щоб не зіпсувати свято, необхідно звертатися до професіоналів, які мають досвід роботи та ліцензію на перевезення пасажирів. Для молодят важливо щоб гості відчували себе комфортно, тому потрібно бути впевненим в якості послуг. Питання безпеки також займають не останнє місце, звертаючись в солідну компанію, клієнт може бути впевнений, що автобуси знаходяться у відмінному технічному стані. Перед виїздом на обслуговування свята автобуси повинні проходити спеціальну санітарну обробку. І, звичайно ж, автобус для весілля повинен бути чистим і красивим. Для створення святкової атмосфери, весільний автобус можна прикрасити квітами, стрічками, плакатами або кулями. Автобус повинен виглядати не гірше, ніж весільні лімузини.
Замовити автобус

+38 (099) 72-32-976

+38 (096) 11-02-030

info@bus-travel.if.ua

Івано-Франківськ, вул. Отця Блавацького, 6

Ліцензія на дозвіл перевезення пасажирів

Свідоцтво ФОП

Подзвонити