Екскурсії

Екскурсії «відповідають» за мотивацію дітей до навчання. Яким чином? Наочно показуючи дітям все прояви життя і досягнення людини в минулому, сьогоденні і в якійсь мірі майбутньому, екскурсії допомагають розвинути пізнавальний інтерес у дітей - то, без чого ефективне навчання неможливо. І в цьому плані екскурсії виступають як вид пізнавальної діяльності учнів, спрямований в першу чергу на саморозвиток і самоосвіту.
1
1

весілля

Замовлення автобуса на весілля - це гарантія того що всі ваші гості які прийшли на весілля, вчасно повернуться додому. Їхні проблеми, на чому добиратися додому теж вирішена, уявляєте, як вони вам будуть вдячні і вдячні. Тому ця послуга являє собою вигідне вкладення коштів, в межах весілля.
2
2

трансфер

При зустрічі гостей варто подбати і про те, щоб заощадити час на їх пересуванні і створити максимально комфортні умови під час запланованих заходів. Оренда мікроавтобуса в цьому випадку буде оптимальним варіантом. Організатор повністю контролює час, заздалегідь складає маршрут і узгоджує всі деталі. Гість отримує комфорт і зосереджений на мету приїзду, а приймаюча сторона може розпланувати час без неприємних сюрпризів.
3
3

єропа

Замовляйте заздалегідь. Не відкладайте це на потім, а завчасно робіть замовлення автобуса. Оренда автобуса ціна – є одним з найважливіших критеріїв у пошуку трансферу. Для того, щоб максимально зекономити, краще замовити автобус у Івано-Франківську заздалегідь, поки є вільний транспорт на потрібну дату. Тоді є можливість кращого вибору та вигіднішої ціни.
4
4

комфорт

Поїздка на автобусі - це популярний варіант подорожей. По-перше, це досить дешево, що не може не радувати, по-друге, красиві пейзажі за вікном, які здаються зовсім поруч, ну і по-третє, це легкий спосіб дістатися практично в будь-яку точку України і світу взагалі. Але щоб подорож була максимально комфортним і не перетворилося в суще випробування, потрібно вибрати хорошого перевізника.
5
5

+38 (099) 72-32-976

+38 (096) 11-02-030

info@bus-travel.if.ua

Івано-Франківськ, вул. Отця Блавацького, 6

Ліцензія на дозвіл перевезення пасажирів

Свідоцтво ФОП

Подзвонити