Перевезення організованих груп, дітей, студентів автобусом Івано-Франківськ

Для того, щоб навчальний процес став більш цікавим і захоплюючим, а навчальний матеріал засвоювався легко часто влаштовуються заходи, які носять як пізнавальний, так і розважальний характер. Для таких заходів є необхідність організації поїздок цілих класів чи груп школярів в супроводі викладачів і батьків. З цією метою незручно і небезпечно використовувати громадський транспорт, і необхідне перевезення шкільним автобусом.
Зараз рідко можна зустріти школу, яка має свій власний автотранспорт, тому, коли необхідне перевезення дітей шкільним автобусом, керівництво школи зазвичай звертається до компанії-перевізника. Цілком природно, що батьки зважаться довірити свою дитину далеко не кожному перевізнику, адже діти - це найдорожче в сім'ї. Тому до подібних поїздок пред'являються підвищені вимоги, так як діти повинні бути в надійних руках.
Компанія «BUS TRAVEL» здійснює перевезення для школярів вже більше 8 років. Ми розуміємо всю серйозність і відповідальність такої важливого справи, як перевезення організованих груп дітей, ми постійно розвиваємося і вдосконалюємося для того, щоб завжди виправдовувати Вашу довіру, піклуючись про безпеку і комфорт Ваших дітей в дорозі. Наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування. Автобусний парк постійно оновлюється і покращує стан транспортних засобів. Автобуси прекрасно підходять для перевезення школярів на екскурсії по області та Україні, для поїздок в театри, музеї, цирк, а також виїздів на природу. У всіх автобусах є мікрофони для проведення екскурсій.
Водії, що працюють на нашому підприємстві, - це професіонали зі стажем роботи не менше 15 років, які в обов'язковому порядку проходять передрейсові і післярейсові медичні огляди. Кваліфікація і досвід водія автобуса відіграє особливу роль при замовленні автобуса для шкільної екскурсії. Досвідчений водій добре знає основні екскурсійні маршрути, місця розташування пам'яток, шлях до них і може спільно з екскурсоводом визначити оптимальний маршрут для юних туристів, при цьому врахувати всі можливі затримки на дорогах через затори.
Перевезення організованих груп, дітей, студентів - вкрай відповідальна справа. На жаль, сьогодні не всі компанії-перевізники підходять до цього з достатньою серйозністю. Але ті, хто займається перевезенням дітей професійно, знають, що ця послуга вимагає куди більшої відповідальності і високої концентрації уваги, ніж звичайне замовлення автобуса. Просто орендувати автобус мало, потрібно дотримати ряд правил і умов, які пред'являються до компаній-перевізників з боку контролюючих органів. Про це Ви можете дізнатися докладніше зателефонувавши до нас в офіс.
Замовити автобус

+38 (099) 72-32-976

+38 (096) 11-02-030

info@bus-travel.if.ua

Івано-Франківськ, вул. Отця Блавацького, 6

Ліцензія на дозвіл перевезення пасажирів

Свідоцтво ФОП

Подзвонити