Demo

ua  pl

  • Home
  • Замовити трансфер Івано-Франківськ

Замовити трансфер Івано-Франківськ

Ось, нарешті, Ви зважилися на подорож, і по прибуттю на місце Вас починає турбувати думка про те, щоб не загубитися, добираючись від аеропорту або вокзалу до свого готелю. Особливо легко можна заблукати в чужому місті, не знаючи місцевої мови. Але Ви повинні знати про те, що туристичні агентства можуть легко вирішити таку проблему, надаючи своїм клієнтам послугу під назвою трансфер.

Що ж таке послуга трансфер? Суть такої послуги полягає в тому, що в місці вашого прибуття Вас буде зустрічати людина з табличкою, де буде написано Ваше ім'я. Він проводить Вас до свого автомобіля і без всяких проблем доставить Вас в готель. Якщо задуматися, то це дуже зручна послуга, чи не так? Шанс загубитися в чужому місті в такому випадку зводиться до нуля, і Ви не пошкодуєте тих коштів, які Вам довелося сплатити за таку послугу туристичному агентству. Приблизну вартість послуг трансферу можете дізнатися подзвонивши до наших менеджерів.

Також Ви повинні знати про те, що існує альтернатива персональному трансферу - груповий трансфер. Така послуга зазвичай вноситься у вартість групового туру і ніяких додаткових витрат за собою не несе. Вас обов'язково зустрінуть в пункті прибуття, і проведуть до автобуса. Вас і ще кілька десятків туристів, яких також необхідно доставити в їх готелі.

Трансфер - це дуже зручно і комфортно.

phone    +38 (099) 72-32-976
phone    +38 (096) 11-02-030
mail   info@bus-travel.if.ua
adress   Івано-Франківськ, вул. Отця Блавацького, 6

 

Сьогодні ми маємо парк комфортабельних автобусів марки Mercedes-Benz, Neoplnan, Setra, які обладнані в повній відповідності з європейськими вимогами щодо безпеки та зручності пасажирів. Ми дотримуємось корпоративної політики спрямованої на постійне поліпшення сервісу наших автобуів.

Компанія «BUS TRAVEL» відрізняється різноманітністю послуг, що надаються та гнучкими тарифами, що робить пасажирські перевезення максимально доступними всім категоріям клієнтів. Слідкуйте за нашими спеціальними акціями на пасажирські перевезення.

    

РОЗРОБЛЕНО В SUDUS TEAM