Demo

ua  pl

  • Home
  • Замовити автобус Івано-Франківськ

Замовити автобус Івано-Франківськ

З гарантією і особливим комфортом Оренда, Замовлення Автобуса в Івано-Франківську, по Україні і за кордон комфортно, недорого, оперативно. Пасажирські перевезення автобусом і мікроавтобусом по Івано-Франківську, по Україні і за кордоном, є основним видом діяльності компанії «BUS TRAVEL». Ціни оренди автобуса Ви можете дізнатися зателефонувавши до наших менеджерів. Ціни для школярів в нашій компанії приємно порадують батьків при замовленні транспорту на будь-яку кількість пасажирських місць. Зв'язавшись з нашим менеджером в максимально короткі терміни Ви отримаєте повну інформацію про вартість Вашого замовлення.

Наші переваги: ​​свій автопарк. Весь транспорт подається на замовлення чистим і заздалегідь. Оплата послуг здійснюється готівковим розрахунком з водієм на місці або по б/г розрахунку.

phone    +38 (099) 72-32-976
phone    +38 (096) 11-02-030
mail   info@bus-travel.if.ua
adress   Івано-Франківськ, вул. Отця Блавацького, 6

 

Сьогодні ми маємо парк комфортабельних автобусів марки Mercedes-Benz, Neoplnan, Setra, які обладнані в повній відповідності з європейськими вимогами щодо безпеки та зручності пасажирів. Ми дотримуємось корпоративної політики спрямованої на постійне поліпшення сервісу наших автобуів.

Компанія «BUS TRAVEL» відрізняється різноманітністю послуг, що надаються та гнучкими тарифами, що робить пасажирські перевезення максимально доступними всім категоріям клієнтів. Слідкуйте за нашими спеціальними акціями на пасажирські перевезення.

    

РОЗРОБЛЕНО В SUDUS TEAM