Demo

ua  pl

  • Home
  • Перевезення організованих груп, дітей, студентів

Перевезення організованих груп, дітей, студентів автобусом Івано-Франківськ

Для того, щоб навчальний процес став більш цікавим і захоплюючим, а навчальний матеріал засвоювався легко часто влаштовуються заходи, які носять як пізнавальний, так і розважальний характер. Для таких заходів є необхідність організації поїздок цілих класів чи груп школярів в супроводі викладачів і батьків. З цією метою незручно і небезпечно використовувати громадський транспорт, і необхідне перевезення шкільним автобусом.

Зараз рідко можна зустріти школу, яка має свій власний автотранспорт, тому, коли необхідне перевезення дітей шкільним автобусом, керівництво школи зазвичай звертається до компанії-перевізника. Цілком природно, що батьки зважаться довірити свою дитину далеко не кожному перевізнику, адже діти - це найдорожче в сім'ї. Тому до подібних поїздок пред'являються підвищені вимоги, так як діти повинні бути в надійних руках.

Компанія «BUS TRAVEL» здійснює перевезення для школярів вже більше 8 років. Ми розуміємо всю серйозність і відповідальність такої важливого справи, як перевезення організованих груп дітей, ми постійно розвиваємося і вдосконалюємося для того, щоб завжди виправдовувати Вашу довіру, піклуючись про безпеку і комфорт Ваших дітей в дорозі. Наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування. Автобусний парк постійно оновлюється і покращує стан транспортних засобів. Автобуси прекрасно підходять для перевезення школярів на екскурсії по області та Україні, для поїздок в театри, музеї, цирк, а також виїздів на природу. У всіх автобусах є мікрофони для проведення екскурсій.

Водії, що працюють на нашому підприємстві, - це професіонали зі стажем роботи не менше 15 років, які в обов'язковому порядку проходять передрейсові і післярейсові медичні огляди. Кваліфікація і досвід водія автобуса відіграє особливу роль при замовленні автобуса для шкільної екскурсії. Досвідчений водій добре знає основні екскурсійні маршрути, місця розташування пам'яток, шлях до них і може спільно з екскурсоводом визначити оптимальний маршрут для юних туристів, при цьому врахувати всі можливі затримки на дорогах через затори.

Перевезення організованих груп, дітей, студентів - вкрай відповідальна справа. На жаль, сьогодні не всі компанії-перевізники підходять до цього з достатньою серйозністю. Але ті, хто займається перевезенням дітей професійно, знають, що ця послуга вимагає куди більшої відповідальності і високої концентрації уваги, ніж звичайне замовлення автобуса. Просто орендувати автобус мало, потрібно дотримати ряд правил і умов, які пред'являються до компаній-перевізників з боку контролюючих органів. Про це Ви можете дізнатися докладніше зателефонувавши до нас в офіс.

phone    +38 (099) 72-32-976
phone    +38 (096) 11-02-030
mail   info@bus-travel.if.ua
adress   Івано-Франківськ, вул. Отця Блавацького, 6

 

Сьогодні ми маємо парк комфортабельних автобусів марки Mercedes-Benz, Neoplnan, Setra, які обладнані в повній відповідності з європейськими вимогами щодо безпеки та зручності пасажирів. Ми дотримуємось корпоративної політики спрямованої на постійне поліпшення сервісу наших автобуів.

Компанія «BUS TRAVEL» відрізняється різноманітністю послуг, що надаються та гнучкими тарифами, що робить пасажирські перевезення максимально доступними всім категоріям клієнтів. Слідкуйте за нашими спеціальними акціями на пасажирські перевезення.

    

РОЗРОБЛЕНО В SUDUS TEAM